TRANSPORT NA TARGI W CAŁEJ EUROPIE

Jednym z założeń naszej strategii, jest skupienie się na tych klientach, dla których nasze mocne strony,  m.in. takie, jak: sprawny feedback, wysoka reaktywność i skuteczność w zarządzaniu nieprzewidziana zmianą, terminowość i profesjonalizm- staną się ważne i cenne.

W portfolio naszych klientów, znajdują się właśnie takie firmy. Budują one zabudowy pod stoiska targowe dla swoich klientów z całej Europy. Transport na targi charakteryzuje się sporym ryzykiem.

Elementy zabudowy muszą być dostarczone na hale przed czasem, tak by ekipa montażowa mogła je przygotować pod stoisko wystawiennicze. Często zdarza się, że na międzynarodowej hali targowej, np. w Berlinie, czy Monachium załadunki/rozładunki znacznie się przedłużają, wjazd na halę poprzedza bardzo długie czekanie w niekończącej się kolejce, nierzadko także brakuje u operatorów lokalnych wózków widłowych do rozładunku/załadunku.

Te wyzwania, aby mogły generować rozwiązania muszą spotkać się z opanowaniem i profesjonalizmem wielu osób, w tym kierowcy, spedytora, załadowcy/rozładowcy, ekipy montażowej i samego zamawiającego transport.

Optimum Cargo zrealizowało bardzo dużo takich transportów, nierzadko w trudnych terminach, tzn. w trakcie majówki, przed świętami, czy w weekendy.

Wychodzimy naprzeciw wymaganiom swoich klientów, stawiając zawsze na otwartą i rzetelną komunikację.

Jeden z naszych „targowych” klientów w panelu referencji zostawił nam swoja opinię, na temat realizacji transportów związanych właśnie z tym projektem.

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań transportowych!